HORSKÁ CHALUPA

 Velké Hamry v Jizerských horách

9.990.000,- Kč

ZASTAVĚNÁ PLOCHA: 424 m2

UŽITNÁ PLOCHA: 172 m2 + 60 m2 technické místnosti

POZEMEK CELKEM: 5.092 m2

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům, který může také sloužit jako velká horská chalupa. Jedná se o stylovou stavbu, která dokonale zapadá do prostředí Jizerských hor.

Podívejte se na fotografie a videoprohlídku níže.

Dům se nachází v horní části obce Velké Hamry pouhých 7 km od sjezdovek na Tanvaldském Špičáku, 30 minut jízdy od lyžařských areálů v Harrachově, Rokytnici a Pasekách nad Jizerou. Stejně daleko to pak je do Českého ráje na Malou Skálu.

Centrální část domu je určena k obývání, periferní části slouží jako terasy, úložné prostory a krytá stání pro nejméně 5 vozidel. K domu přináleží také velká garáž a technické místnosti - kotelna a sklep. Součástí domu je zahrada s terasou, zastřešenou pergolou a posezením. Na zahradě najdeme také nadzemní bazén a malé přírodní jezírko.

Dům se prodává kompletně zařízený, jeho dispozice je 5+1. Bonusem je malý pokojíček v podkroví. Zádveří je vybaveno skříněmi, v nichž je dostatek úložného prostoru. V domě jsou 2 koupelny, z nichž jedna je vybavena masážním sprchovým koutem a vířivkou, v koupelně je podlahové vytápění. V obývacím pokoji se nachází mimo jiné kachlová kamna a polohovatelná sedací souprava, z obývacího pokoje je vstup na prostornou terasu. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem a troubou, myčkou, lednicí a mikrovlnnou troubou. Hned vedle kuchyně je praktická spíž. Kuchyň má prosklenou stěnu a dostanete se z ní na zahradu. V dalším patře jsou 3 obytné pokoje nyní zařízené jako ložnice, koupelna s vanou a toaleta. Je zde také podkrovní pokojíček přístupný po mlynářských schodech. V domě je také sauna, v níž si můžete odpočinout po návratu z lyží.

Dům je možné vytápět kotlem na pelety, resp. na tuhá paliva, nebo pomocí infra panelů, které jsou rozmístěné na zdech po celém domě a jsou alternativním zdrojem tepla. Jedná se zároveň o velmi hezký designový prvek, panely totiž vypadají jako obrazy a lze je ovládat vzdáleně přes aplikaci v mobilním telefonu.

Technické informace: dům stojí na betonových základech a je postaven z cihel v kombinaci se dřevem, celý je pak zateplen. Sedlová střecha je krytá plastovanou ocelí. Všechna okna jsou vyrobena z plastu a jsou opatřena vnitřními žaluziemi. Zdi mají štuky nebo jsou obloženy dřevem. V domě není přípojka plynu. Odkanalizování je řešeno septikem. Zdrojem teplé vody je kotel nebo elektrický bojler. Internet od spol. Sferia. Satelit zapojen.

Pro domluvení prohlídky mi, prosím, zavolejte, dům Vám rád ukáži. 

Na koupi domu zajistím výhodné financování hypotečním úvěrem.

Podívejte se níže na videoprohlídku a fotografie domu.

Poloha domu

Velké Hamry č.p. 618

VIDEOPROHLÍDKA


PŮDORYSY

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel. 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz