Rodinný dům Vratislavice

5.390.000 Kč

ZASTAVĚNÁ PLOCHA 114 m2

UŽITNÁ PLOCHA 162 m2

POZEMEK CELKEM 546 m2

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům ve Vratislavicích nad Nisou, který se nachází na velmi klidném místě v zástavbě okolních rodinných domů. Do centra Liberce se pohodlně dopravíte autem za cca 10 minut. MHD (autobus a tramvaj) je v docházkové vzdálenosti stejně jako tramvajová linka spojující Liberec s Jabloncem nad Nisou.

Užitná plocha domu je 162 m², celková zastavěná plocha včetně garáže je 114 m² (samotný dům 105 m² ). Spolu s domem se prodává zahrada, kterou tvoří tyto pozemky: p.č. 2479 - součástí pozemku je stavba, 2480/2 a 2480/7 prodávané pozemky mají dohromady výměru 546 m² . Na zahradě je také zděná garáž využitelná jako kůlna.

Dům je o dispozici 5 + kk a je z poloviny podsklepen, součástí domu je také prostorná půda. V 1. NP naleznete velký pokoj, který může sloužit jako ložnice nebo hostinský pokoj, dále je zde obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatnou spíží a také WC a koupelna. Ve 2. NP, které je přístupné po betonových schodech naleznete další tři prostorné místnosti s dřevěnými střešními okny.

Samotný rodinný dům stojí na kamenných základech a je postaven z cihel, je po částečné rekonstrukci provedené v roce 2007 - 2009, kdy byl zateplen a omítnut břízolitem, byla provedena výměna oken za současná plastová a sedlová střecha byla odizolována a pokryta asfaltovým šindelem. Interiér domu je ve stavu hrubé stavby, tzn. že zde nejsou vnitřní omítky ani položené podlahy. Stropy jsou z části betonové a z části dřevěné trámové. Dům má masivní bezpečnostní vchodové dveře od firmy Next.

K domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě, a to plyn, elektřina i vodovod, odpadní vody jsou řešeny tlakovou kanalizací, na pozemku je také studna. Po domě nejsou realizovány rozvody sítí. Vytápění domu může být řešeno dle uvážení nového majitele buď plynem, elektrikou nebo tepelným čerpadlem. Stejně tak nyní není definován zdroj teplé vody. Vzhledem k tomu, že aktuálně nelze určit zdroj vytápění, tak dům nemá vyhotoven PENB.

Na koupi domu zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

Poloha domu

Pod Skalkou 200, Vratislavice nad Nisou

FOTOGALERIE

stávající exteriér a interiér domu

Půdorysy domu

2D a 3D

VIZUALIZACE INTERIÉRU

...aneb jak by to v domě mohlo vypadat...

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel. 602 609 981
Mail: radim.brozek@re-max.cz