BYT V PARDUBICÍCH 

3+kk (61 m2) 

POPIS NEMOVITOSTI

Exkluzivně Vám nabízíme byt o dispozici 3 + KK (výměra 61m2) , který je situován ve 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu s výtahem, na nároží ulic K Višňovce a J. Palacha v atraktivní lokalitě Pardubic - Zelené předměstí, ul. K Višňovce 1095.

Bytová jednotka se skládá ze dvou prostorných pokojů, v nichž je v důsledku snížení stropu k dispozici velký úložný prostor, kuchyň s jídelnou je vybavena starší linkou s elektrospotřebiči, koupelna je spojena s toaletou a její součástí je vana obložená dřevem, úklid bytu zajišťuje centrální vysavač. Topení a ohřev teplé vody (bojler) je řešen elektrokotlem. Okna jsou orientována na jih do ulice K Višňovce.

Kompletní rekonstrukce bytu včetně rozvodů proběhla v roce 2015, dominantou bytu jsou nyní zejména dřevěné podlahy. K bytu přísluší prostorný zděný sklep (6 m2) a možnost užívat dvůr za domem, který je ve společném vlastnictví majitelů bytových jednotek.

V blízkosti domu lze nalézt základní a mateřskou školu, autobusovou zastávku, poštu a Kaufland. Do centra města je to cca 15 min. chůze.

Lokalita Višňovka je klidná část města, kde se nachází cihlové bytové domy, veškerá občanská vybavenost, zrekonstruované veřejné prostory, dostatek travnatých ploch a zároveň i parkovacích míst, která jsou zdarma.

Pro koupi bytu zajistím kompletní realitní servis a také výhodné financování hypotečním úvěrem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky. Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

Poloha bytu

K Višňovce 1095, 530 02 Pardubice V - Zelené Předměstí 

FOTOGALERIE

3+kk


Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel.: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz