Chcete pronajmout svou nemovitost?

...rychle, bez starostí, za nejlepší cenu...

Jak postupovat:

1. Prohlídka nemovitosti

Je základem pro profesionální servis. Při nastavení ceny nájmu hraje roli i její okolí, občanská vybavenost, doprava a aktuální ceny v dané lokalitě.

2. Uzavření zprostředkovatelské smlouvy

Chrání Vás a zajišťuje serióznost průběhu transakce, obsahuje dohodnuté podmínky a opravňuje mě Vaši nemovitost nabízet.

3. Zpracování prezentace Vaší nemovitosti

Zahrnuje kompletní popis Vaší nemovitosti včetně technického stavu, profesionální fotodokumentace, půdorysů a dalších informací.

4. Zalistování do nabídky nabízených nemovitostí

V systému RE/MAX je první podmínkou pro efektivní nabídku a další prezentaci nemovitosti.

5. Marketing nemovitosti

Příprava na míru sestavené inzerce, propagace na internetu a dalších promočních aktivit mi pomůže urychlit pronájem Vaší nemovitosti.

7. Prohlídky nemovitosti

Realizuji prohlídky nemovitosti potenciálními zájemci, čímž šetřím Váš čas. Identifikuji, prověřím a doporučím vhodné zájemce o Vaši nemovitost. 

8. Uzavření nájemní smlouvy

S našimi právníky připravím nájemní smlouvu, která ochrání Vaše zájmy a ošetří kompletní podmínky smluvního vztahu. 

9. Předání nemovitosti k pronájmu

Nájemníkovi předám nemovitost do užívání, a to na základě předávacího protokolu, který připravím. Zaznamenám stav měřidel energií a zajistím přepis na nájemce.

REFERENCE

Co o mě říkají klienti?

Martin Benda

Prodej domu/ Prodávající

„Přístup pana Brožka k prodeji našeho domu byl velmi profesionální. Pan Brožek náš dům prodal za cenu, kterou jsme ani neočekávali. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Jolana Drahokoupilová

Prodej bytu/ Kupující

„S panem Brožkem jsme kupovali byt v Jablonci nad Nisou, pan Brožek nám se vším pomohl a poradil. Kromě samotné koupi bytu nám pomohl také s financováním a dokonce i s rekonstrukcí bytu, který byl v původním stavu, což jsme velmi ocenili.

Karel Dyml

Prodej bytu / Prodávající

"Vše proběhlo bez sebemenšího problému, ani jsem nevěřil, že v dnešní době dělá svoji práci někdo tak skvěle, pan Brožek mi strašně ve všem vyšel vstříc, se vším poradil, skvělá spolupráce, vůbec nelituji těch peněz za provizi, mohu doporučit všem. Ještě jednou moc děkuju."  

manželé Kopalovi

Pronájem bytu / Pronajímatel

Vážený pane Brožku, děkujeme Vám za Vaši ochotu a vstřícnost, se kterou jste nám pomohl pronajmout náš byt. Vážíme si Vašeho profesionálního přístupu. Nikdy jste nám neodmítl doslova v jakoukoli dobu, tedy i v době svého pracovního volna, poskytovat Vaše služby, které jsou na vysoké profesionální úrovni..