Chcete pronajmout svou nemovitost?

...rychle, bez starostí, za nejlepší cenu...

Jak postupovat:

1. Prohlídka nemovitosti

Je základem pro profesionální servis. Při nastavení ceny nájmu hraje roli i její okolí, občanská vybavenost, doprava a aktuální ceny v dané lokalitě.

2. Uzavření zprostředkovatelské smlouvy

Chrání Vás a zajišťuje serióznost průběhu transakce, obsahuje dohodnuté podmínky a opravňuje mě Vaši nemovitost nabízet.

3. Zpracování prezentace Vaší nemovitosti

Zahrnuje kompletní popis Vaší nemovitosti včetně technického stavu, profesionální fotodokumentace, půdorysů a dalších informací.

4. Zalistování do nabídky nabízených nemovitostí

V systému RE/MAX je první podmínkou pro efektivní nabídku a další prezentaci nemovitosti.

5. Marketing nemovitosti

Příprava na míru sestavené inzerce, propagace na internetu a dalších promočních aktivit mi pomůže urychlit pronájem Vaší nemovitosti.

7. Prohlídky nemovitosti

Realizuji prohlídky nemovitosti potenciálními zájemci, čímž šetřím Váš čas. Identifikuji, prověřím a doporučím vhodné zájemce o Vaši nemovitost. 

8. Uzavření nájemní smlouvy

S našimi právníky připravím nájemní smlouvu, která ochrání Vaše zájmy a ošetří kompletní podmínky smluvního vztahu. 

9. Předání nemovitosti k pronájmu

Nájemníkovi předám nemovitost do užívání, a to na základě předávacího protokolu, který připravím. Zaznamenám stav měřidel energií a zajistím přepis na nájemce.

REFERENCE

Co o mě říkají klienti?

Martin Benda

Prodej domu/ Prodávající

„Přístup pana Brožka k prodeji našeho domu byl velmi profesionální. Pan Brožek náš dům prodal za cenu, kterou jsme ani neočekávali. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Jolana Drahokoupilová

Prodej bytu/ Kupující

„S panem Brožkem jsme kupovali byt v Jablonci nad Nisou, pan Brožek nám se vším pomohl a poradil. Kromě samotné koupi bytu nám pomohl také s financováním a dokonce i s rekonstrukcí bytu, který byl v původním stavu, což jsme velmi ocenili.

Karel Dyml

Prodej bytu / Prodávající

„Na přístupu pana Brožka oceňuji zejména fakt, že jsem se nemusel vůbec o nic starat, pan Brožek vše zařídil k mé plné spokojenosti.

manželé Kopalovi

Pronájem bytu / Pronajímatel

Vážený pane Brožku, děkujeme Vám za Vaši ochotu a vstřícnost, se kterou jste nám pomohl pronajmout náš byt. Vážíme si Vašeho profesionálního přístupu. Nikdy jste nám neodmítl doslova v jakoukoli dobu, tedy i v době svého pracovního volna, poskytovat Vaše služby, které jsou na vysoké profesionální úrovni..