Vše pro Vaši nemovitost

S čím vám mohu pomoci?

Realitní služby

Komplexní realitní služby při prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti. Tyto služby zahrnují profesionální prezentaci a inzerci nemovitostí, právní a finanční servis, prohlídky i poprodejní péči.

Financování nemovitosti

Díky spolupráci s odborníky jsem schopen zajistit finance na nákup nemovitosti tak, aby nákup mohl proběhnout bezpečně a rychle. Veškeré finanční služby provádějí špičkoví finanční poradci.

Právní servis

Zajišťuji pro své klienty kompletní právní servis včetně přípravy smluvní dokumentace, advokátní úschovy a zápisu do katastru nemovitostí. 

Pojištění nemovitosti

Porovnáním nabídek od pojišťoven Vám doporučím nejvhodnější variantu pojištění.  Zajistím komunikaci s pojišťovnou a veškeré potřebné dokumenty, vinkulaci a předání pojistné smlouvy do banky.

Tržní odhad nemovitostí

Provádím tržní posouzení nemovitostí pro prodej či dědická řízení, tedy zda kupní/prodejní cena odpovídá reálné tržní hodnotě nemovitosti. Tento odhad nelze využít pro bankovní účely.

Správa nemovitostí

Pro majitele zajistím kompletní správu jejich nemovitosti - pronájem, výběr nájemného, nájemní/podnájemní smlouvy, komunikaci s SVJ/Družstvem i nájemníky, pravidelnou kontrolu nemovitosti, vyúčtování nájemného a další služby.

Rekonstrukce a stavební práce

Prodáváte nemovitost a chcete ji před prodejem zrekonstruovat nebo opravit a zvýšit tak prodejní cenu? Zajistím Vám rekonstrukci nemovitosti podle Vaší specifikace a cenových možností. 

Interiérový, bytový a zahradní design

Díky spolupráci s profesionály pro Vás zajistíme návrh řešení interiéru, architekturu zahrady, 2D/3D vizualizaci. Samozřejmostí je následná realizace dle Vašich představ.