KRÁSNÁ CHALUPA 

Chuchelna u Semil

10.490.000 Kč


ZASTAVĚNÁ PLOCHA 227 m2 (122 m2 dům + 105 m2 stodola)
UŽITNÁ PLOCHA 250m2

ZAHRADA 1.800 m2

POZEMEK CELKEM 2.008 m2

VIDEOPROHLÍDKA


POPIS NEMOVITOSTI

V Českém ráji pod horou Kozákov Vám představím kouzelnou, starosvětskou roubenou chalupu, která má úžasnou zahradu o výměře 1.800 m2. Tohle je místo, kde můžete trávit víkendy, dovolené, prázdniny, nebo celoročně žít a užívat si klidu přírody.

Okouzlí vás tu především klid a krásná příroda, provoz je tu nulový. Všude kolem jsou jen louky, lesy a příroda. Ze zahrady je možné vidět vzdálené Krkonoše. Naopak pár minut jízdy autem stačí a jste v Semilech, kde najdete jak obchody nebo lékaře, tak moderní kavárny čí restaurace. Chuchelna je pouhou hodinu jízdy autem z Prahy, v Turnově jste za 20 minut a na rozhlednu Kozákov, dojdete pohodlně pěšky.

Můžete se zde aktivně věnovat turistice, cyklistice, lyžování, zahradničení nebo jen odpočívat a relaxovat v krásné přírodě.

Jedná se o klasické dvoupodlažní venkovské stavení s prostorným podkrovím a půdou. Dům obklopuje nádherná udržovaná zahrada. Dům má zastavěnou plochu 122 m2. Kromě domu je na pozemku také samostatně stojící dřevěná stodola o výměře 105 m2. V naprosto úžasné prostorné stodole naleznete i garáž, která je plně vybavená jako dílna pro kutily.

Dům na vás dýchne svou atmosférou, kterou umocňuje původní dřevěné roubení. Jen co vejdete, svět kolem se zpomalí, uklidní a můžete začít relaxovat.

V 1. obytném podlaží je chodba, kuchyň, koupelna s vanou a WC, světnice s otevřeným krbem sloužící jako jídelna, obývací pokoj a také dva další pokoje, jeden vybavený jako pracovna, druhý jako ložnice. Z tohoto patra je také vstup do sklepa a na zahradu.

Z chodby vystoupíme po dřevěných schodech do 2. obytného patra, kde jsou 2 velké podkrovní obytné pokoje.

V domě naleznete velký sklep s konstantní teplotou, který může novým majitelům sloužit jako sklípek na ovoce nebo jako parádní vinný sklep.

Chalupa je ve stavu k okamžitému užívání a majitelé ji nabízí k prodeji včetně jejího starožitného nábytku a vybavení.

Okolo domu je nádherná vzrostlá zahrada s vodními prvky, která sousedí s příjezdovou komunikací. Parkovat můžete ve vlastní garáži. To hlavní, co vám zahrada dopřeje, je prostor a soukromí.

Ať hledáte chalupu na dlouhodobé bydlení, víkendový odpočinek, nebo pro účely podnikání ke krátkodobým pronájmům, tohle stavení určitě stojí za pozornost.

Technické informace:

- Vytápění domu je ústřední a je zajištěno elektrickými akumulačními kamny, nebo kotlem na tuhá paliva. Variantně lze dům také vytápět elektrokotlem, stačí jen jednoduše přepnout z kotle na tuhá paliva na elektrokotel.

- Atmosféru pohody Vám dodá otevřený krb, který je ve světnici.

- Dům je částečně podsklepen a je vystavěn z kamene a dřevěného roubení, obvodové zdi jsou odizolované.

- Sedlovou střechu kryje nová plastová krytina.

- Všechna okna jsou dřevěná.

- V obytných místnostech je dřevěná podlaha, v kuchyni pak dlažba.

- Odpadní vody jsou řešeny septikem o obsahu 30 m3.

- Dům má vlastní kopanou studnu s pitnou vodou.

- Spojení obyvatel domu se světem je zajištěno internetem.

Ať hledáte chalupu na dlouhodobé bydlení, víkendový odpočinek, nebo pro účely podnikání ke krátkodobým pronájmům, tohle stavení určitě stojí za pozornost. 

Pro koupi domu zajistím kompletní realitní servis a také výhodné financování hypotečním úvěrem.

Přijeďte na prohlídku a užijte si atmosféru, kterou fotkami ani videem nepřeneseme. Tohle překrásné stavení je prostě ideální pro chalupaření v panenské přírodě...

Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

POLOHA DOMU

Chuchelna 136, 513 01 Chuchelna

FOTOGALERIE

...dům a jeho okolí....

PŮDORYSY DOMU

...pro Vaši prostorovou představu...

1. NADPODLAŽÍ

2. NADPODLAŽÍ

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

...zde si můžete stáhnout potřebné dokumenty...


Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel.: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz