Chata Vratislavice

1.590.000 Kč

ZASTAVĚNÁ PLOCHA 13 m2
UŽITNÁ PLOCHA 20 m2
POZEMEK CELKEM 566 m2

Popis nemovitosti

Představuji Vám k prodeji zahradní chatu v Liberci - Vratislavicích nad Nisou. Chata s číslem evidenčním 189 se nachází v chatové osadě 10 minut jízdy autem od centra Liberce.

Chata je ve velmi dobrém technickém stavu, je dřevěná, postavená na betonové podezdívce a je částečně podsklepena. Sklepní prostory lze využít pro uskladnění zahradní techniky nebo ovoce. Celková zastavěná plocha je 13 m2, chatu lze v případě zájmu či potřeby stavebně rozšířit až na 25 m2.

V přízemí se nachází hlavní obytná místnost. Přístup do podkroví, které může sloužit jako ložnice nebo odpočinková místnost, je z hlavní místnosti po dřevěném schodišti.

Vytápění chaty je možné řešit elektrickým přímotopem. Střecha je sedlová s plechovou krytinou, okna jsou dřevěná. Do chaty je zaveden elektrický proud, na pozemku je přípojka užitkové vody - zdrojem užitkové vody je nedaleký rybníček. Pitná voda a WC jsou společné pro celou zahrádkářskou kolonii. Chata není zateplena a není tak vhodná k celoročnímu obývání. V lokalitě je dostupné internetové připojení.

Před chatou se nachází krytá verandička. Součástí pozemku je krásná udržovaná zahrada se vzrostlými stromy o celkové rozloze 553 m2. Na zahradě je také úložný prostor na zahradní techniku a venkovní posezení kryté látkovým stanem.

Parkovat je možné u hlavní příjezdové komunikace na ulici Dlouhomostecká.

Jedná se o skvělé místo, kde můžete relaxovat a věnovat se zahrádkaření. Celá zahradní osada je oplocená. Chatu doporučuji zejména vzhledem k jejímu dobrému stavu, krásné zahradě a umístění se skvělou dostupností z Liberce.

Pro koupi chaty zajistím kompletní realitní servis a v případě zájmu také financování hypotečním úvěrem. Vzhledem k tomu, že má chata přiděleno číslo evidenční, je možné na ni čerpat úvěr.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky. Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

Poloha chaty

Dlouhomostecká č.ev. 189, Vratislavice nad Nisou

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky


Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel.: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz