Chata Vratislavice

1.990.000 Kč

ZASTAVĚNÁ PLOCHA 13 m2
UŽITNÁ PLOCHA 20 m2
POZEMEK CELKEM 359 m2

Popis nemovitosti

Představujeme Vám k prodeji zahradní chatu v Liberci – Vratislavicích nad Nisou. Chata s číslem evidenčním 193 se nachází v chatové osadě 10 minut jízdy autem od centra Liberce.

Chata je po částečné rekonstrukci ve velmi dobrém technickém stavu, je dřevěná, postavená na betonových základech / podezdívce a je částečně podsklepena. Sklepní prostory lze využít pro uskladnění zahradní techniky nebo ovoce. Celková zastavěná plocha je 13 m2, užitná plocha 20 m2 chatu lze v případě zájmu či potřeby stavebně rozšířit až na 25 m2.

V přízemí se nachází pokoj s kuchyňskou linkou. Přístup do podkroví, které může sloužit jako ložnice, je po dřevěném schodišti.

Vytápění chaty je možné řešit elektrickým přímotopem. Střecha je sedlová s eternitovou krytinou, okna jsou dřevěná. Do chaty je zaveden elektrický proud (230 V), na pozemku je přípojka užitkové vody – zdrojem užitkové vody je nedaleký rybníček. Pitná voda a WC jsou společné pro celou zahrádkářskou kolonii. Chata není zateplena a není tak vhodná k celoročnímu obývání. V lokalitě je dostupné internetové připojení. Předmětem prodeje je i kompletní vybavení chaty - kuchyňská linka, dřevěná postel zhotovená na míru, zahradní nábytek.

Součástí pozemku je udržovaná zahrada o rozloze 346 m2 osázená zejména s ovocnými stromy a keři. Na zahradě je skleník a malá udírna. Přímo na pozemku je vybudované vlastní parkovací stání.

Jedná se o skvělé místo, kde můžete relaxovat a věnovat se zahrádkaření. Celá osada je oplocená. Chatu doporučuji zejména vzhledem k jejímu dobrému stavu, krásné zahradě a lokalitě s výbornou dostupností z Liberce. Co jistě také oceníte jsou výborné sousedské vztahy.

Pro koupi chaty zajistíme kompletní realitní servis a v případě zájmu také financování hypotečním úvěrem. Vzhledem k tomu, že má chata přiděleno číslo evidenční, je možné na ni čerpat úvěr.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky. Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

Poloha chaty

Dlouhomostecká č.ev. 193, Vratislavice nad Nisou

FOTOGALERIE

...chata a zahrada...

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky


Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel.: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz