Rodinný dům Stanový

6.990.000 Kč

ZASTAVĚNÁ PLOCHA 216 m2
UŽITNÁ PLOCHA 249 m2
ZAHRADA 1.286 m2

SAD 817 m2

POZEMEK CELKEM 2.319 m2

VIDEOPROHLÍDKA

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům, který může také sloužit jako velká horská chalupa pro početnou rodinu. Jedná se o stavbu, jež velmi dobře zapadá do prostředí Krkonoš.

Dům se nachází v Podkrkonoší v klidné části obce Zlatá Olešnice - Stanový, a to pouhé 3 km od Ski Areálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou. Velmi blízko jsou také sjezdovky a ski areály v Pasekách nad Jizerou a Rokytnici.

Dispozice domu je 4+1. V domě se nyní nachází 4 obytné místnosti, kuchyň s jídelnou, koupelna a prostory, které aktuálně slouží k saunování. Součástí domu je také velké nečleněné a nezateplené podkroví o výměře 48 m2, dále pak prostorná půda, kterou je možné v případě zájmu zateplit a rozšířit tak obytný prostor. V suterénu je technická místnost sloužící jako kotelna. Dům je částečně podsklepen.

K domu přináleží prostorná zahrada s betonovým bazénem a starší jabloňový sad. Příjezdová cesta k domu je zajištěna věcným břemenem. Součástí prodeje je také garáž, jež se nachází 100 m od domu u hlavní silnice.

Zdrojem pitné vody je studna na sousedním pozemku, studna je zajištěna věcným břemenem. Odpadní vody jsou řešeny jímkou. Do domu je zavedena telefonní linka a internet. Dům je vytápěn starším kotlem na tuhá paliva - uhlí nebo dřevo.

Dům stojí na kamenných základech a je postaven z cihel. Zdivo je odizolováno. Stropy jsou původní, trámové s výplní. Sedlovou střechu, která je 15 let po rekonstrukci, kryje plech. Vnitřní omítky jsou štukové. Všechna okna jsou dřevěná. Teplou vodu dodávají 2 elektrické bojlery.

Pro koupi domu zajistím kompletní realitní servis a v případě zájmu také výhodné financování hypotečním úvěrem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky. Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

Poloha domu

Stanový 32, 468 47 Zlatá Olešnice - Stanový

FOTOGALERIE


PŮDORYSY

...pro Vaši lepší představu...

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel.: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz