Stavební pozemek Stanový

2.630.000 Kč (tj. 1.650 Kč/m2)

Celková výměra 1.594 m2


VIDEOPROHLÍDKA

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek na úpatí Krkonoš v žádané lokalitě v blízkosti lyžařských areálů v katastrálním území Stanový. Jedná se o pozemek, jehož celková výměra je 1.594 m2.

Pozemek se nachází v Podkrkonoší v klidné části obce Zlatá Olešnice - Stanový, a to pouhé 3 km od Ski Areálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou. Velmi blízko jsou také sjezdovky a lyžařské areály v Pasekách nad Jizerou a Rokytnici.

Součástí nabízené nemovitosti je budova bez č. p. a č. e. o výměře 49 m2, která nyní slouží jako stodola, jedná se o dřevěnou stavbu s podezdívkou. Největší část předmětného pozemku tvoří zahrada a trvalý travní porost.

Na pozemek vede přístupová cesta, která není součástí prodeje, ale je zatížena věcným břemenem pro zajištění přístupu na pozemek, variantně je pozemek dostupný také po obecní cestě.

Inženýrské sítě: na pozemku je nyní dostupná elektřina, vodu je třeba řešit vrtem či studnou a odpadní vody pak čističkou odpadních vod (ČOV) nebo septikem

Pro koupi domu zajistím kompletní realitní servis a v případě zájmu také výhodné financování hypotečním úvěrem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky. Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

Poloha pozemku

obec Zlatá Olešnice, část obce Stanový

FOTOGALERIE

prohlédněte si pozemek a jeho okolí

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel. 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz