Rodinný dům 

Hodkovice nad Mohelkou

6.990.000 Kč


ZASTAVĚNÁ PLOCHA 117 m2
UŽITNÁ PLOCHA 220m2

ZAHRADA 500 m2

POZEMEK CELKEM 618 m2

POPIS NEMOVITOSTI

Exkluzivně Vám nabízíme dvou až tří generační rodinný dům v Hodkovicích nad Mohelkou. Dům se nachází v centru města, pár metrů od náměstí T.G.Masaryka. Dům je aktuálně po kompletní nákladné rekonstrukci všech interiérů a je tedy k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších investic.

Jedná se o velký dvoupodlažní rodinný dům s velmi prostorným dvoupodlažním podkrovím s možností půdní mezonetové vestavby, v níž je možné vytvořit třetí bytovou jednotku. Do podkroví jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě, zejména pak elektřina, voda, odpady a topení. Dům je proto možné využít pro vícečlennou rodinu, nebo jako vícegenerační bydlení 2 - 3 rodin.

Dům má zastavěnou plochu 117 m2 a je částečně podsklepený, zahrada je o výměře 500 m2. Parkovat můžete hned vedle domu na uzavřeném pozemku.

V 1. nadzemním podlaží se nachází chodba, kuchyň s jídelním koutem (součástí kuchyňské linky je myčka na nádobí, plynový sporák, elektrická trouba a digestoř). Kuchyň je propojena s obývacím pokojem, v němž jsou nainstalována nová krbová kamna. Dále je zde ložnice a nově kompletně zrekonstruovaná koupelna s vanou a WC. Součástí tohoto patra jsou také 2 technické místnosti s velkým úložným prostorem na nářadí.

Do 2. nadzemního podlaží vystoupíme po žulových schodech. Zde se nachází 3 prostorné pokoje, koupelna se sprchovým koutem, toaleta a krytá veranda s výhledem na zahradu. Na tomto patře je také malé technické místnost, kam se však pohodlně vejde pračka se sušičkou a např. úklidové prostředky.

Posledním patrem je dvoupodlažní, velmi prostorné podkroví, kde by v budoucnu mohla vzniknout samostatná mezonetová bytová jednotka s vikýři.

Samostatnou kapitolou domu je krásně udržovaná zahrada, která je ze všech stran obezděna a zaručuje tak majitelům naprosté soukromí. Součástí zahrady je cca 85 m2 velká, zděná pergola, která je rozdělená na zimní a letní část. Zimní část je uzavřena a naleznete v ní litinová krbová kamna a prostor pro posezení. Letní část pergoly je otevřená do zahrady. Součástí pergoly je WC. Pergola svým charakterem vybízí k celoročnímu užívání - v létě, ale i v zimě zde můžete posedět s přáteli. Součástí zahrady je také bazén.

Technické informace:

- vytápění domu je ústřední a je zajištěno vlastním plynovým kotlem.

- dům je částečně podsklepen a je vystavěn z cihel a kamene, obvodové zdi jsou až několik desítek centimetrů široké a jsou odizolované

- sedlovou střechu kryje eternit

- všechna okna jsou dřevěná - tzv. eurookna

- v obytných místnostech je položena plovoucí podlaha nebo keramická dlažba

- odpadní vody jsou vyřešeny veřejnou kanalizací

- dům je napojen na vodovodní řad a rozvody vody jsou vedeny v plastu

- telefonní i internetová přípojka je v domě

Pro koupi domu zajistím kompletní realitní servis a také výhodné financování hypotečním úvěrem.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky. Těším se na osobní setkání s Vámi.


Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

POLOHA DOMU

Liberecká 2, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

FOTOGALERIE

...dům a jeho okolí....

PŮDORYSY

1. NADZEMNÍ PODLAŽÍ

2. NADZEMNÍ PODLAŽÍ

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel.: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz