Vila v Ruprechticích

14.990.000 Kč


ZASTAVĚNÁ PLOCHA 217 m2
UŽITNÁ PLOCHA 390 m2
ZAHRADA 841 m2
POZEMEK CELKEM 1058 m2

VIDEOPROHLÍDKA 

.

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme krásný rodinný dům na jedné z nejprestižnějších libereckých adres - v Ruprechticích, v ulici Na Vyhlídce.

Dům se nachází na samém okraji Liberce a má naprosto úžasnou polohu s překrásným výhledem na město. Velkou výhodou je jeho orientace na jih. Stavba stojí v klidné vilové čtvrti, hned za domem začíná les. V centru Liberce jste za necelých 10 minut, stejně jako v jizerskohorském Bedřichově.

Dispozice domu je 7+1, z obývacího pokoje je přímý vstup na balkón. Dále je v domě prostorná půda a v přízemí pak technické místnosti a úložné prostory - sklep, místnost na potraviny, truhlářská dílna a sauna s koupelnou. Na každém patře je koupelna a toaleta. Před vchodem do domu i za ním se nachází terasa.  Součástí domu je zimní zahrada.

K domu přináleží ještě 2 velké garáže (každá o výměře 25 m2). Na zahradě, která má výměru 841 m2, se nachází dvě retenční nádrže na dešťovou vodu.

Nyní je zdrojem pitné vody vrtaná studna, ale již v roce 2022 se bude možné jednoduše napojit na obecní řad. V domě aktuálně není přípojka plynu, ale je možné se na plyn v případě potřeby či zájmu napojit. Odpadní vody jsou vyřešeny kanalizaci. Připojení k internetu je od O2.

Dům stojí na betonových základech a je postaven z cihel a šedých pórobetonových tvárnic. Zdivo je ošetřeno tepelně izolační perlitovou omítkou. Sedlovou střechu kryjí pálené tašky značky Tondach. Všechna okna jsou vyrobena z plastu a jsou opatřena dvojsklem. Teplou vodu dodávají 3 elektrické bojlery. Dům je možné vytápět kotlem na dřevo nebo brikety (jeho výkon je 24 kW) a také elektrokotlem (s výkonem 18 kW).

Pro koupi domu zajistím kompletní realitní servis a v případě zájmu také výhodné financování hypotečním úvěrem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky. Těším se na osobní setkání s Vámi.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

Poloha vily

Na Vyhlídce 813, 460 14 Liberec XIV-Ruprechtice

FOTOGALERIE

...dům a zahrada...

PŮDORYSY

...pro Vaši lepší představu...

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel.: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz