Chata Machnín

CENA: 3.290.000,- Kč

Zastavěná plocha: 25 m2

Užitná plocha: 46,31 m2

Zahrada: 382 m2

Pozemek celkem: 407 m2


Popis nemovitosti

Představuji Vám k prodeji stylově zařízenou zahradní chatu v Liberci - Machníně. Chata se nachází v klidné chatové osadě 10 minut jízdy autem od Liberce a pouhou 1 hodinu cesty z Prahy

Chata je ve velmi dobrém technickém stavu. Je podsklepená, celková zastavěná plocha je 25 m2. Postavena a kolaudována byla v roce 1989. Chata je zděná, stojící na žulové podezdívce.

V přízemí je kuchyň, chodba sloužící jako úložný prostor a koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a splachovacím WC. Kuchyň je vybavena linkou, elektrickým sporákem, troubou, lednicí a mikrovlnnou troubou. Dále je zde stůl, lavice a židle. Podkroví je obložené dřevěnými palubkami a tvoří jednu velkou místnost opticky rozdělenou třemi trámy na obytný pokoj a část sloužící jako ložnice. Přístup do podkroví je z kuchyně po dřevěném schodišti.

Vytápění chaty je zajištěno kamny na dřevo. Střecha chaty je sedlová s eternitovou krytinou na bednění, okna špaletová, vnější omítky jsou břízolitové, vnitřní pak vápenné štukové, v přízemí je dlažba, v podkroví dřevěná podlaha Do chaty je zaveden elektrický proud a pitná voda z městského řadu, rozvody vody jsou v plastu. Do chaty není zaveden plyn. Odpadní vody jsou řešeny septikem, který je na pozemku. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler umístěný v chodbě. Chata není zateplena a není tak vhodná k celoročnímu obývání. V lokalitě je dostupné internetové připojení od spol. a-net.

Před chatou se nachází nekrytá terase o rozloze 15 m2, kde je velmi příjemné posezení. Součástí pozemku je zahrada o rozloze 382 m2. Pozemek je orientován na jih s výhledem na Ještěd.

Zahrada je mírně svažitá, lemovaná živým plotem z keřů a menších stromů, porostlá je trvalkovými záhony a trávou. Naleznete zde posezení s ohništěm a zahradním krbem. Na zahradě je také malý vodní prvek - jezírko. Za chatou se nachází dřevník pro úschovu dřeva a zahradních nástrojů.

Parkovat je možné přímo u chaty na příjezdové komunikaci. Dopravní spojení je zajištěno autobusem, vlakem nebo MHD z Liberce.

Machnín je okrajovou částí Liberce, v blízkém okolí naleznete: zříceninu hradu Hamrštejn, vysílač Ještěd, Kryštofovo údolí s orlojem, ZOO Liberec, DinoPark, iQLANDII, aquapark a wellness Babylon.

Chatu doporučuji zejména vzhledem k jejímu dobrému stavu, umístění se skvělou dostupností a její klidné atmosféře. Pro koupi chaty zajistím kompletní realitní servis a v případě zájmu také financování hypotečním úvěrem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Kontaktujte mě, prosím, pro domluvení prohlídky.

Mgr. Radim Brožek

RE/MAX Eso

Poloha chaty

K Bedřichovce č. evidenční 35, chatová osada, Machnín u Liberce, p.p. č. 415

Kontaktujte mě pro domluvení prohlídky

Mgr. Radim Brožek - makléř

Tel: 602 609 981

Mail: radim.brozek@re-max.cz